Bolluca Oto Çekici

Bolluca Oto Çekici

Bolluca Oto Çekici

Her bölgeye hizmet eden oto çekici, en kalabalık bölgelere de ulaşım ağı sağlıyor. Hem konut olarak hem de iş yeri sayılarının fazla olması yolda kalındığında hızlı bir şekilde oto çekici hizmeti veriyor. Trafiğin yoğun olduğu İstanbul gibi büyük şehirlerde de talep daha fazla olabiliyor. Kış aylarında özellikle yolların buzlu ve kaygan olduğu zamanlarda kazalar ve teker patlamaları yaşanıyor. Bu gibi durumlarda da yardımınıza yetişmek için donanımı hazırlıyoruz.

Çekici Fiyatları Nasıldır?

Araçların yolda kalmasıyla birlikte birçok sebeplerde ortaya çıkıyor. Akülerin bitmesi ve daha farklı problemlerde söz konusu olabiliyor. Geceleri yola çıkan kişiler de trafiğin akışını tahmin edemiyor. Farları arızalandığında kazalar sebebiyet veriyor.

Bu şekilde olduğunda kişilerde panikte yaratıyor ve akıllarında da çekici fiyatları da oluyor. Mesafelere bağlı değişen fiyatlar söz konusu olabiliyor. Oto çekici olarak her anlamda hizmet vererek güvenlik önlemleri de alıyoruz. Bolluca oto çekici mesafeye ve araç durumlarına göre bütçeye uygun fiyatlar belirliyor.

Hizmet Alanları Nelerdir?

Türkiye’nin her yerinde hizmetlere devam ediyor ve her yere ulaşım sağlayabilmek için çalışıyor.

Kapsamlı bir şekilde titizlikle yürüttüğüm bu alanlarda en yakın yere ulaşabilmek için sistemli şekilde ilerliyoruz hizmet bölgelerimiz şu şekildedir;

 • Atatürk
 • Barbaros
 • Esat paşa
 • Mustafa kemal
 • Beykoz
 • İncirli Köy

Ve daha birçok ilçelere hizmet olanaklarını memnuniyetle yürütüyoruz.

Servisler Nelerdir?

Çok yönlü taraflarıyla oto çekici olarak sistematik ve teknolojinin verimliliğini kullanarak ilerliyoruz.

Servis imkanlarımız şu şekildedir;

 • Oto çekici servisi; çekici ve kurtarıcı hizmetleriyle araçların yolda kalması durumunda hemen oradayız. Sizlerin belirttiği konuma hızlıca intikal ediyoruz.
 • Oto kurtarma servisi; kaza gibi durumlarda hareket edemeyen araçların kurtarımı yapılır.
 • Çoklu araç taşıma servisi; uzun mesafeye giden araçları birden fazla araçla taşıma imkânı sunuyoruz. Araçlarınızı dilediğiniz mesafeye taşıyoruz.
 • Akü takviye servisi; yol yardımıyla araçların durumunu belirterek ulaşan yardımlarda akünün bitmesiyle yolda kalma durumları çok sık karşılaşılan durumlardandır. Bu nedenle de akü takviyesi yaparak müşterilerimizin mağdur olmaması için her şeyi yapıyoruz.
 • Kamyon ve otobüs kurtarma; yol yardımıyla beraber araçlara ulaşarak hemen yardım gönderiyoruz. Ağır vasıta araçlarda hızlı bir şekilde müdahale ederek yürütüyoruz. Sizler çağırın bizler ulaşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara arnavutköy oto çekici silivri oto çekici silivri oto çekici oto çekici