Durusu Oto Çekici

Durusu Oto Çekici

Durusu Oto Çekici

Arnavutköy, Durusu ve yakın çevrelerden, Durusu oto çekici hizmetler sıklıkla tercih edilir. Bunun birinci nedeni araç konumuna yakın konumda bulunması, ikincisi ise güvenli çekici hizmetlerinin sağlanmasıdır. Müşteri tercihleri ve hizmet sağlanan aracın ihtiyaçlarına göre yol yardımı, çekici hizmetleri, oto kurtarıcı hizmetleri talep edebilirler.

Bu da oto çekici hizmetlerinin yeterli ekip ve hizmet araçları sağlanır. Çekici araç hizmetleri, yedekte, bindirme ve rampalı sistemler olarak farklılık gösterebilir. Kurtarıcı hizmetleri yarım alan aracın kapasitesine göre farklı kapasitede vinçli sistemlerle sağlanır. Yardım talebine göre oto kurtarıcı ve oto çekici hizmetleri aynı anda da sağlanabilir.

Durusu Oto Çekici Yardımı Nasıl Alınır?

Durusu’da veya yakın konumda bulunan araç sorunlarında, müşteri öncelikle internet ortamında yol yardım araştırması yapmalıdır. Bu sayede Durusu’da bulunan oto çekici firmasının iletişim numarasına veya Whatsapp iletişim hattına erişim sağlayabilir.

Firma ile yapılan görüşmelerde;

  • Aracın bulunduğu coğrafi konum,
  • Trafik yoğunluğu gibi olası risk durumları,
  • Aracın hasar ve arıza durumuna ilişkin bilgiler,
  • Talep edilen yardıma ilişkin bililer,
  • Aracın cinsi ve modeline ilişkin bilgiler,

Gibi bilgilerin paylaşılması gereklidir. Bu sayede hizmete uygun araç ve ekip, en yakın konumdan sağlanarak araç konumuna sevk edilir.

Durusu Oto Çekici Kimlere Hizmet Verir?

Oto çekici hizmetlerinden faydalanılabilmesi için, müşterinin araç üzerinde yetkilerinin olması gerekir. Bu durum, araç satış belgesi, araç ruhsatı, trafik çekme belgesi gibi belgelerle ispat edilmelidir.

Bu anlamda polis ve jandarma unsurları da göre dahilinde bu gibi hizmetlerden faydalanabilirler. Ayrıca hizmetlerde yed-i emin oto park hizmetleri de verilebilir. Oto çekici müşterili arasında sigorta eksperleri de yer almaktadır.

Hizmet sağlanan araç trafik kazasına karışmış olabilir, ağır hasarlı olabilir. Ayrıca hizmet dahilinde şehirler arası toplu taşıma hizmetlerine de yer verilir. Hizmet talepleri 7/24 gerçekleştirilebilir. Bu durum çekici hizmetlerinin aynı zamanda güvenirliğini de ortaya koyar.

Durusu Oto Çekici Fiyatları

Durusu konumunda sağlanan çekici hizmetlerinde, hizmet sağlanan mesafe, hizmet sağlanan aracın cinsi, kurtarıcı ve yol yardımı gibi ekstra hizmetler fiyatları belirler. Hizmet sağlanan güzergahta bulunan paralı geçişler fiyatlara ayrıca yansıtılır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara arnavutköy oto çekici silivri oto çekici silivri oto çekici oto çekici