Habibler Oto Çekici

oto çekici

Habibler Oto Çekici

Kişilerin araçla seyahat etme sevdası zamanla hobiye dönüşebilmektedir. Zevkli bir aktivite olarak araç gezintisi yapmak veya belirli bir yere gitmek üzere araçla seyahat etek alternatiflerine göre keyifli ve konforlu bir yolculuktur.

Avantajlarının yanı sıra araç kullanımının olumsuz yanları da bulunmaktadır. Keyifle gidilen yolculuk sırasında ya da trafiğin ortasında yarı yolda kalmak sürücülerin kaçındığı bir durum olmaktadır. Araçta meydana gelen çeşitli arızalar ya da küçük ya da büyük çaplı kazalar neticesinde hareket edemeyecek konuma gelen araçları için sürücüler güvenilir bir oto çekici hizmetine başvurmalıdırlar.

Oto Çekicide Hangi Özelliklere Dikkat Edilir?

Kişiler aldıkları tüm hizmetleri güven temeline dayandırmaktalar. Yetkili bir oto çekici kuruluşu da müşterisinin ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde algılamalı ve buna göre hizmet vermelidir.

Aracı ile yolda kalan araç kullanıcısının bulunduğu konuma hızlı varması ve hassas çalışma yapması müşteri açısından önemlidir. Hasar görmüş bir araca zarar vermeden çekme ve kurtarma işlemi uygulaması beklenirken fiyat konusunda da piyasaya uygun teklif vermeleri güven sağlayıcı olmaktadır.

Çekici kuruluşların aracı aldıktan sonra anlaşmalı oldukları yetkili servis bulunması da önem teşkil eder. Kuruluşumuz müşterilerimizin güven duyacağı hizmet ve deneyimli ekibimizden 7/24 destek alabilmektedirler.

Oto Çekici Çağırdıktan Sonra Yapılacaklar

Sürücüler, araçlarıyla birlikte yolda kaldıkları zaman panik hali ile yanlış davranışlarda bulunabilmekteler. Aracı hareket ettirmeye çalışmak ve bireysel müdahalelerde bulunmak yapılan yanlışlar arasında yer alır.

Öncelikli olarak araç sahipleri oto çekici hizmetlerine başvurarak konum bilgisi paylaşmalı ve ardından;

  • Aracı yol kenarında uygun bir pozisyona almalı,
  • Özellikle tenha bölgelerde araç içindeki kişisel eşyalar sürücünün yanında bulunmalı,
  • Fiyat bilgisi çekici ile görüşme sırasında öğrenilmelidir.

Ayrıca çekici ile birlikte gidilmeyecekse aracın götürüldüğü servisin bilgisi alınmalıdır.

Çekici Fiyat Tarifeleri

 

Oto çekici ve kurtarma piyasasında belirli bir ücret bulunmamakta ve her kurumun kendine göre fiyat tarifeleri bulunabilmektedir. Çeşitli değişkenlere göre fiyatlar belirlenmekte ve mevcut duruma göre tutar hesaplanmaktadır. Bu sebeple araç sahiplerinin oto çekicilere ulaşarak alması gereken bilgiler arasında fiyat bilgisi de yer alır.

Fiyatların belirlenmesinde bahsi geçen değişkenler arasında, mesafe, aracın tipi, modeli, şehir içi ve şehir dışında mı olduğu, köprü masrafları yer alır. Aracın bulunduğu arazinin özellikleri, çekicinin ne kadar sürede ulaştığı gibi durumlarla birlikte tıpkı ticari taksilerde olduğu gibi gece ve gündüz tarifeleri bulunur. Gündüz tarifeleri gece tarifelerinden daha uygun maliyetli olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara arnavutköy oto çekici silivri oto çekici silivri oto çekici oto çekici